Google+

O nás .. - krbari.cz

Krbari.cz
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


      
Pár slov o nás:

     Jsme rodinná firma, která vznikla v roce 1997 a je zaměřená  na stavby a repase  krbů, předělávky a opravy topidel, otevřených ohnišť, udíren a kamen.
 Vše, co souvisí s ohněm, děláme rádi.


     Pod naší rukou prošlo přes 1 200 krbů stavěných na zakázku pro konkurenci nebo rovnou pro Vás, koncové klienty. Z těchto prací čerpáme zkušenosti a  nové možnosti pro stavby nových krbů, které jsou kombinací  všeho, co se za dobu působení naší firmy osvědčilo a bylo přínosem pro dílo samotné.
 
Při dodržování aktuálních norem pro krby a  výběrem moderních nebo osvědčených obezdívacích materiálů a topidel, se snažíme z krbu učinit výkonné a bezpečné zařízení, dimenzované přesně pro Váš domov. Desingovou část včetně 3D návrhu řešíme v společně s Vámi nebo vaším zmocněncem třeba z řad architektů atd.
   Každý z krbů nese náš rukopis a disponuje vším, co se od krbu očekává včetně mnoha  drobností, které posouvají naše díla výše.
      

  
  Pokud se rozhodnete pro krb od nás, máte záruku, že bude postaven člověkem, který se v kamnářském řemesle pohybuje od samého počátku moderní evoluce tohoto řemesla a řešil nejeden problém s funkcí či desingem díla.
 Budete vědět, že vše, od návrhu, přes přípravu až po samotnou montáž, dělá vyškolený kamnář pracující zásadně z kvalitních materiálů, které jsou vybírány tak, aby jejich bezproblémový provoz vydržel mnoho let bez reklamace nebo nutnosti zásahu či opravy.        


    
Díky dlouholeté praxi jsme schopni diagnostikovat problémy s nefunkčním nebo špatně fungujícím teplovzdušným nebo teplovodním systémem topení.

 Menu


                                 


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky