Google+

Reference - krbari.cz

Krbari.cz
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

                         

Nalezené recenze na naši firmu.

Zdroj Firmy.cz  dotaz na Jiří PlaveczPetr Kaluža:
“V srpnu 2018 nám pan Plavecz zhotovoval krb do novostavby. S krbem, komunikací i s konečnou cenou jsme byli spokojeni. Pana Plavcze doporučuji.”
16. září  2018

Tomáš Karel:
“Děkuji za perfektní krb. Pana Plavcze mohu doporučit díky jeho: rychlému jednání, otevřenému a profesionálnímu přístupu. V nesposledni radě doporučil perfektního kominíka.”
10. září  2018

Svoboda P:
“Po dlouhém období sbírání informací o stavbě krbů jsme měli jasné představy o typu našeho krbu a jeho umístění. Tyto představy nám pan Plavecz naštěstí velmi profesionálně zkorigoval. Výsledkem je výborně fungující krb. Celou akci jsme si skvěle užili, děkujeme.”
28. srpna  2018

Igor Svoboda:
“Pan Plavecz nám udělal krásný krb. Náš vlastní návrh vylepšil, dodal krbu na zajímavosti. Dodržel termín „dodání“ zakázky a jako bonus nenadělal skoro žádný nepořádek, takže úklid byla otázka chvilky. Za nás 10 bodů z 10. . Svobodovi, Praha”Spokojenost  
28. srpna 2018

Mirobilik:
“S čístým svědomím můžeme pana Plavcze všem doporučit! Jeho přístup, práce vše bylo dokonalé. U nás doma předvedl vysloveně kouzla při realizaci našeho krbu. Se vším poradil, pomohl, zařídil a nakonec nás ještě obdaroval okrasnými žulovými poličkami:)”
28. června 2018

Vlaďka Doležalová:
“MÁTE RÁDI TEPLOUČKO, POMUŽEME VÁM MALIČKO. KDO ŘÍKÁ,ŽE Z TEPLOUČKEM JE KONEC, ZNENADÁNÍ OBJEVÍ SE MISTR PLAVEC. V BOLESLAVI,KDE PAN PLAVEC ŽIJE, TO JE JEHO MĚSTECKO, POSTAVÍ KRB I TAM KDE JE MALÉ MÍSTEČKO. CHLAPÁK JE TO JAKO FÍK, NA KRBY JE ODBORNÍK. PROTO RADÍM VŠEM LIDEM, NA PANA PLAVCE /krbce/ OBRAŤTE SE S KLIDEM. S POZDRAVEM A VŘELE DOPORUČUJEME VŠEM RODINA LISOVA”
27. června  2018

Martnem:
“Dohodnutý termín a cena dodrženy.V rozhodování velice pomohla panem Plavczem poslaná vizualizace,děkuji a dopručuji.”
10. června 2018

Klarce:
“Skvělá komunikace s panem Plavczem, vše, co jsme domluvili, perfektně zrealizoval, včetně finálního úklidu. Velká, praktická, pomoc při výběru krbové vložky a perfektně namodelovaný krb, podle našich představ. Skvělá spolupráce, zábavná komunikace a tudíž vřelé doporučení z naší strany. Kéž by takto pracovali všichni! DĚKUJEME”
20. března  2018

Tomáš .,.,:
“Výborná práce a absolutní spokojenost. Pan Plavecz všechno vysvětlí, ukáže a popřípadě poradí i po telefonu. Vřele doporučuji!”
5. února  2018

Petr Písecký:
“S panem Plavczem byla okamžitě po našem prvním kontaktu na internetu velmi dobrá komunikace, navrhl typ a popsal mě podrobně postup při stavbě krbu. Také realizace proběhla přesně podle naší dohody. Je to příjemný a ochotný řemeslník a ve svém oboru profesionál. Petr P. , Říčany”
15. ledna   2018

Markéta Hropková:
“Velká spokojenost - rychlá a srozumitelná komunikace i domluva termínu realizace, pan Plavecz je velmi příjemný, vše vysvětlí a doporučí, provedl u nás dobrou práci za dobrou cenu, krb už jsme otestovali přes zimu a nebyl jediný problém. Můžeme s klidem doporučit a ještě jednou děkujeme.”
18. dubna 2017

Ondřej Zrzavý:
“S krbem od p. Plavcze jsme naprosto spokojeni. Od projektu až po realizaci skvěle odvedená práce a navíc za dobrou cenu.”
4. listopadu 2016

Petr špilík:
“Byli jsme velmi spokojeni sporadenskou činnosti i s instalaci krbových kamen. Firmu Krbarǐcz doporučujeme.”
30. října 2016

Romana Kučerová:
“Tip na krbaře pana Jiřího Plavcze jsme dostali od známých. Velmi ho chválili a s odstupem času musíme uznat, že oprávněně. Nemá cenu se dlouze rozepisovat: přístup, jednání, odvedená práce – vše v nejlepší kvalitě a přesně tak, jak jsme se dohodli. Navíc jako bonus, velmi příjemný člověk, který poradil i s ekzémem našeho syna ;o)) za což mu velice děkuji”
20. října 2016

Tomas Mach:
“Jak profesně, tak lidsky musím pana Plavecze jedině doporučit. Krb tak, jak jsme si představovali. Zkušenosti a rady pana Plavecze jsou k nezaplacení. Ušetří peníze i čas, pomůže s detailem návrhu, prostě kompletní servis, tak jak bych si to představoval všude. Poradil si i našimi trhači na zahradě, což se také cení :-)...”
18. října 2016

Petra Kramesova:
“Pan Plavecz je člověk na svém místě. Oboru rozumí, poradí, má skvělý přístup a vše vysvětlí. Pracuje rychle, čistě a pečlivě. Už se těšíme na pořádnou topnou sezonu, abychom si mohli vychutnat tu pravou romantiku u krbu. Bez pana Plavecze by to nešlo! Ještě jednou díky!”
13. října 2016

jelinci lipina:
“Pana Krbaře vřele doporučujeme,od začátku s námi vše řešil,posílal nám návrhy a radil,vše k naší spokojenosti,i samotná realizace vše výborné,není co vytknout.”
12. října 2016

Lucie Nováková:
“Pan Plavecz je opravdu Pan Remeslnik, kez by byli vsichni takovi!!! Luxusni jednani, od navrhu krbu az po jeho realizaci, neexistuje u nej, ze neco nejde, vzdy najde nejake reseni. Komunikace rychla, vecna, terminy plni, proste co rekne, to plati, prace precizni a cista. Pokud krb nebo krbova kamna, tak jedine od pana Plavecze.”
9. října 2016

PetrP.:
“Dobrý den. Na rekonstrukci našeho domu bylo přítomno 94 řemeslníků. Pan Plavec při závěrečné rekapitulaci zaujal 1.místo. Veškeré činnosti, od počátečního nástřelu, přes návrhy po realizaci na TOP úrovni.”
19. srpna 2016

tomas ch:
“Při plánování našeho krbu jsme vybírali z nabídek několika firem. Pan Plavecz nás svým přístupem, kdy projevil obrovskou trpělivost, při našem rozohodování o konečné podobě krbu, přesvděčil, že je to ten pravý. Stejně dobrý pocit jsme měli i ze samotné realizace stavby krbu, kdy vše proběhlo dle domluveného harmonogramu. Mohu tedy jen doporučit dalším zájemcům se snem o krbu v domě. Pan Plavecz jistě i pro Vás vytvoří to pravé srdce Vašeho domu.”
24. května 2016

Jakub Hajný:
“Pan Plavecz nám v rodinném domku typ bungalov postavil krb s teplovzdušným rozvodem. Od první schůzky vše probíhalo tak, jak jsme se domluvili. Čelili jsme několika překážkám při realizaci a pan Plavecz je vyřešil či sehnal někoho na pomoc. Za sebe maximální spokojenost. Kamna fungují jak mají a je nám doma teplo. DOPORUČUJEME”
13. února 2016

Jan Soucek:
“S panem Plavcem jsme byli nadmíru spokojeni, profesionální přístup a preciznost provedené práce je v dnešní době vzácností a to vše pan Plavec splňuje. S pozdravem a doporučení Součkovi”
8. února 2016

Michal Prokop:
“S panem Plavczem jsme byli velice spokojeni. Vše zrealizoval dle dohodnutého a realizace nové krbové vložky proběhla bez sebemenších komplikací. V dnešní době - klobouk dolů. Můžeme vřele doporučit a ještě jednou děkujeme za profesionální, svědomitý a skvělý přístup Prokopovi”
8. února 2016

j pukovec:
“S firmou pana Plavcze se výborně spolupracovalo, veškeré práce byly včas a v prvotřídní kvalitě provedeny, včetně dodatečně zakomponovaných funkčních prvků jdoucích nad rámec zakázky, kterou tak učinily nádherným originálem.”
26. ledna 2016

hana pavlat:
“Vřele doporučuji, s prací pana Plavecze jsem byla velmi spokojena, je spolehlivý, cena za vykonanou práci byla solidní... kéž by bylo více takových odborníků”
24. ledna 2016

connan57:
“Ani dnes není běžné, aby od návrhu řešení, přes vyhotovení cenové nabídky až po předání díla nevznikl žádný problém a tady to fungovalo. Precizní práce, spolehlivost a vysoká kvalita dodávky nás příjemně překvapila. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme firmu pana Plavecze jen doporučit, Jandovi.”
19. ledna 2016

Eva Váchová:
“Se spoluprácí jsme byli velmi spokojeni. Pan Plavecz nám vždy vyšel vstříc, s ničím nebyl problém. Krb je úžasný. Můžeme jen doporučit.”
18. ledna 2016

Jana Vejmělková:
“Vše naprosto bez problému, výborná komunikace i práce, rychlé jednání, poradenství i slušnost. Všem doporučujeme.”
18. ledna 2016

donik68:
“Od návrhu až po realizaci stavby krbu výborná komunikace. Provedení práce splnilo naše představy. Firmu pana Plavecze můžeme všem vřele doporučit. Komunikativnost, spolupráce, flexibilita a osobní přístup je jeho předností. Švarcovi”
17. ledna 2016

vaclav sistek:
“Skvělá komunikace, rychlá a bezproblémová realizace. Firmu mohu vřele doporučit.”
17. ledna 2016

Ninel Kudrya:
“Díky krásnému krbu od pana Plavecze jsme si užili skutečně pohodové a teplé Vánoce. Realizace proběhla skutečně hladce. Vřelý a velmi příjemný přístup. Velice Vám děkujeme za výbornou práci. S pozdravem rodina Kudrya. Mochov.”
14. ledna 2016

Ivan Hofštetr:
“V loňském roce 2016,jsme si nechali postavit dřev.domeček Largo od RDRýmařov a protože manželka si přála krb, hledali jsme až jsme našli toho pravého. Od prvního kontaktu,přes realizaci , předání i vyzkoušení ..... jsme byli spokojeni. Mohu firmu pana Plavce doporučit , velmi ochotný, šikovný ..... díky”
14. ledna 2016

Dana flanderkova:
“Nechala jsem si realizovat rozvod tepla od postaveneho krbu i do dalsich mistnosti. Krb mi navrhl a zhotovil pan Plavecz jiz pred vice jak deseti lety. Jsem velmi spokojena a kdykoliv se na neho obratim,velice vstricne poradi a vse velmi rychle zajisti. Dekuji touto cestou.”
14. ledna 2016

J M:
“Od prvního kontaktu přes vlastní realizaci až po předání hotové práce jsme byli spokojeni. Vše proběhlo přesně dle domluvy a můžeme jen doporučit. Pan Plavecz patří mezi velmi ochotné a šikovné řemeslníky.”
14. ledna 2016

petrsubik:
“Velice profesionalni jednání, vše proběhlo v naprostém pořádku a podle plánu, firmu pana Plavecze mohu doporucit”
13. září 2015

lucia sasurova:
“Pan Plavecz bol od prveho kontaktu az po realizaciu krbu velky profesional, vzdy poradil tak, aby krb bol nielen funkcne ale aj esteticky podla nasich predstav, mal trpezlivost s nasimi poziadavkami a hlavne reagoval obratom a aj vo vecernych hodinach...proste vidiet, ze ide o odbornika, ktoreho praca je aj jeho konickom...a so super vysledkom, 100% odporucam”
29. srpna 2015

Michal Krempaský:
“Od návrhu po realizaci nebyl jediný problém. Vše bylo dle domluvy, termíny dodrženy (ve finále bylo hotovo ještě dříve než bylo dohodnuto). Pan Plavecz byl ochotný, po realizaci vysvětlil manipulaci i údržbu krbu. Souhlasím s ostatními a mohu doporučit.”
19. srpna 2015

Jaroslava Čapková:
“Pana Plavcze si velice vážím jako odborníka,příjemného a ochotného člověka. Měla jsem doma neřešitelný problém s krbem v obývacím pokoji.Krb byl proveden tak "odborně",že jsem musela po 3 roky každé jaro pokoj malovat.Nikdo si nevěděl rady s kouřem,který se vracel do místnosti.Pan Plavecz problém vyřešil k mé naprosté spokojenosti.Kdo má nějakou zapeklitou záhadu týkající se krbu,pan Plavecz ji určitě vyřeší!!!”
18. srpna 2015


Petr Borka:
“Konečně jsem se setkal s "řemeslníkem", jakého jsem si vždy představoval: spolehlivý, kvalitní, práce odvedená v termínu, rozumná cena. Připočtu-li k tomu způsob vystupování,ochotu vše potřebné vysvětlit a dovysvětlit moje telefonické dotazy dávno po předání, pak nezbývá než vřele doporučit. Jsem přesvědčen, že nemůžete být zklamáni. Petr Borka”
18. srpna 2015

Pavel Prázný:
“Pan Plavecz skvěle vyřešil zakázku. Navrhl řadu variant, vysvětlil přednosti a nedostatky a co slíbil tak v termínu a v kvalitě splnil. Nikde nebyl žádný problém. Naopak mou představu dokázal perfektně realizovat. Navíc se po určité době sám dostavil a zkontroloval, zda je vše v pořádku, aby případné nedostatky odstranil, ale žádné nebyly. Mohu všem bez obav doporučit.”
18. srpna 2015

Martina Krásová:
“Výborně odvedená práce, vyřešený "problém" s komínem. Pan Plavecz si poradil jak technicky tak vzhledově. Práce byla dokončená ještě před termínem. Na místě se potkal i s kominíkem, který jeho práci zhodnotil za velice kvalitní. Mohu vřele doporučit.”
18. srpna 2015

Jan Šindelář:
“Budete-li uvažovat o stavbě krbu pak vřele doporučuji oslovit pana Plavcze. Já jsem to udělal a díky tomu se již mohu hřát u pěkného, kvalitního, spolehlivého a bezpečného krbu.Pokud se budete chtít přesvědčit na vlastní oči - rád vám krb ukážu. Stačí zavolat na tel.: 603 188 510 .”
2. prosince 2014

Edita Vokounová:
“Pana Plavcze mohu vřele doporučit. Perfektní služba :-) Nikdy vás neodbyde a vždy hledá řešení, které nakonec k vaší velké spokojenosti i najde. Více takových řemeslníků!”
29. listopadu 2014

Radka Vesecka:
“S panem Plavczem jsem byla velmi spokojená.Měla jsem se stavbou krbu nějaké technické problémy,které dokázal vyřešit,na rozdíl od jiných krbařů.Termín i cena byly dodrženy.Mohu všem doporučit.”
28. října 2014

olin n:
“S panem Plavcem jsme byli velmi spokojeni. Postavil nam nejprve vnitrni krb a po par letech jsme si od nej nechali udelat i krb venkovni. Oba krby nejen skvele vypadaji (a to i po letech), ale hlavne vyborne funguji. Pral bych si, abych mel podobne stesti i na ostatni remeslniky...”
24. října 2014

Tomáš Kos:
“Vřele doporučuji. Příjemná komunikace, včasné dokončení, dobré provedení práce. Děkuji za mnoho užitečných rad.”
21. října 2014

konali:
“S panem Plavczem a jeho prací jsem byl maximálně spokojen. Komunikace, provedení, domluva, vše na nejvyšší úrovni. Termíny dodrženy, finance též. Tak to má vypadat. ;)”
17. října 2014

Jiří Svoboda:
“Skvělá firma, mohu jen doporučit. Komunikace, plánování, rady a porady vše k mé maximální spokojenosti. Výsledek stojí za to. S krbovou vložkou jsem maximálně spokojen.”
17. října 2014

vondruska-petr:
“Firmu krbari.cz zastupovanou p. Plaveczem jsem si vybral po doporučení známým, který má od něj krb. Mohu říci, že jsem udělal dobře! Profesionální přístup, provedení práce i přístup. Neočekávaně bylo třeba řešit úprava komína, před stavbou krbu. Během jednoho dne zajistil kominíka a druhý den už se vrtal a boural nová přípojka ke komínu. Naprostá spokojenost, tuto firmu mohu jedině doporučit!”
17. října 2014

verka suchardova:
“Skvělá práce, komunikace. Krb i celková stavba je nádherná. S tak šikovným a ochotným človíčkem jsme se už dlouho nesetkali. Klobouk dolů ve všech směrech :-). Přejeme hodně úspěchů, nejen těch pracovních.”
2. května 2014Zdroj Google.com   dotaz na Krbari.cz


Miroslav Kupka
Skvěle odvedená práce+skvělá cena+skvělí přistup pohodového člověka= Pan Plavecz  Děkujeme !!


Ondrej Ploc
Pan Plavec nám postavil pěkný funkční krb s přívodem vzduchu z venčí. Vše stihl v termínu, cena, na které jsme se předem dohodli, byla konečná, nic víc jsme neplatili. Má vždy vstřícné přímé jednání, reaguje rychle. Rozmysleli jsme si barvu mřížek půl roku po dokončení krbu, vše zdarma vyměnil. Nenechte se odradit jeho pravopisem se spoustou hrubek v emailech :), vyplatí se vám to, pracuje mnohem lépe než píše.

Jana Cerna
Pan Plavecz přijel přesně na čas, potřeboval jsem zkontrolovat zapach z krbu, vše překontroloval, zatopil v krbu, ukazal jak spravně zatopit, bez dalších zbytečných povídání a pomlouvání kolegů co krb stavili. odstranil příčinu zapachu a poradil jak opravit.. seriozní, vtipny.! maximalně doporučuji

Miroslav Kupka
Skvěle odvedená práce+skvělá cena+skvělí přistup pohodového člověka= Pan Plavecz Děkujeme !!

Klara Koukolova
Skvělá komunikace s panem Plavczem, vše, co jsme domluvili, perfektně zrealizoval, včetně finálního úklidu. Velká, praktická, pomoc při výběru krbové vložky a perfektně namodelovaný krb, podle našich představ. Skvělá spolupráce, zábavná komunikace a tudíž vřelé doporučení z naší strany. Kéž by takto pracovali všichni! DĚKUJEME

Tomáš Karlík
Perfektní přístup pro věc. Montáž probíhala podle dohody a bez problémů. Jeden z nejlepších řemeslníků, se kterým jsem se během stavby setkal a jsem rád, že jsem si vybral právě jeho. Vřele doporučuji!!!


Andrea Pernikářová
Dílo se zdařilo :) bez komplikací, v domluveném čase, za dohodnutou cenu, navíc příjemné jednání a minikurz, jak správně topit :) Doporučuji.

paulhewson09
Komunikace s p. Plavczem byla bez problémů, vše do detailu vysvětlil, poradenství probíhalo při instalaci formou téměř lektorské přednášky z oboru kamnařství.:) Práce byla odvedena kvalitně, jednání probíhalo obratem. Po první topné sezóně žádný problém, u vybraných krbových kamen je nám dobře. Petříkovi, Úvaly

Iva McGreevy
S panem Plavczem je vzdy radost jednat. Je profesionalni, znaly, sikovny, vzdy na cas a v neposledni rade i zabavny. Vzdy dobre poradi. Pan Plavecz nam postavil krb, ktery vypada krasne a stylove. Je to tresnicka na dortu v nasem obyvaku. Pan Plavcze bych urcite vsem doporucila.

Jiří Vaněk
Vše proběhlo dle domluvy, termíny, cena, provedení. Spokojenost.

Jachym Knedlhans
Pokud hledáte někoho, kdo postaví krb přesně dle vašeho přání a představ, bude spolehlivý a přátelský, nemusíte ho hlídat na každém kroku a jeho služby neskončí zaplacením, můžete přestat, našli jste… My jsme absolutně spokojeni, rádi budeme doporučovat a v případě další realizace krbu, to určitě nebude s nikým jiným. Děkujeme!

Standa Kropacek
Seriozní a profesionální jednání od návrhu až po dokončení realizace, vše proběhlo v naprostém pořádku a podle plánu, firmu pana Plavecze mohu jen doporučit.

Jakub K.
Od kontaktu až po realizici jsme byli naprosto spokojeni. Pan Plavecz nám udělal počítačový návrh, řekl ke všemu plusy a mínusy, skvěle vymyslel přívod externího vzduchu bez toho, aniž bysme zasahovali do podlahy a úžasně navrhnul prostup teplého vzduchu horních pokojů. Vše bylo uděláno přesně v termínu, za přesnou částku na které jsme se dohodli a v naprosto úžasné kvalitě. Vše doporučuji.

VINTEX s.r.o.
Spolupráce byla vynikající jak z profesionální stránky tak z lidské. Dodávka materiálu byla vždy v čas a s možností vrácení. Málokdy se potká takto vstřícný dodavatel ;)

Michal Prokop
S panem Plavczem jsme byli velice spokojeni. Vše zrealizoval dle dohodnutého a realizace nové krbové vložky proběhla bez sebemenších komplikací. V dnešní době - klobouk dolů. Můžeme vřele doporučit a ještě jednou děkujeme za profesionální, svědomitý a skvělý přístup Prokopovi

Jiri Capek
Perfektní komunikace, spolehlivost. Precizně odvedená práce i řešení drobné reklamace . Mohu jen doporučit.

Petr Blažek
Služby pana Plavcze mohu vřele doporučit. Recenze píšu
velmi zřídka, ale zde jsem musel udělat výjimku.
Profesionální přístup jak v jednání,tak i k odvedené práci včetně grafického návrhu krbu, který jsme po drobné korekci schválili "na první dobrou", je v dnešní době bohužel výjimečný.
Bonus v podobě rozesmáté tváře řemeslníka, kterého jeho práce evidentně baví, je již jen třešnička na dortu.

Martin Králík
Spolupráci s panem Plaveczem mohu jen doporučit. Vše co jsme si domluvili vždy platilo jako např. termíny schůzek, podmínky realizace, materiály apod. Je na něm vidět, že jej práce opravdu baví a jak kdysi řekl někdo chytrý "dejte mi člověka, který si při práci zpívá...". Pan Plavecz je k tomu ještě absolutní profík, který sám přichází s vylepšeními, upozorňuje na různá úskalí a výborně nás také do obsluhy krbu zaškolil. Mám na jeho práci ještě jednu zpětnou vazbu od revizáka na komíny a ta zní: "tak pěkně a poctivě udělaný krb se v této době málo vidí". Takže pokud chcete ochotného, šikovného a profi řemeslníka, jděte touto cestou. Zní to možná trochu přehnaně, ale za celou stavbu domu jsem jednal s mnoha řemeslníky a pan Plavecz rozhodně patří mezi ty nejlepší.

Jiří Svoboda
Skvělá firma, mohu jen doporučit. Komunikace, plánování, rady a porady vše k mé maximální spokojenosti. Výsledek stojí za to. S krbovou vložkou jsem maximálně spokojen

Jan Říha
Vse funguje, jak ma, krome dreva v krbu nic jineho nepraska :-) Spoluprace i ochota byla perfektni, kdybych stavel dalsi krb, urcite se zas obratim  timto smerem. Vrele doporucuji!

Vlastimil Placek
Tuto firmu doporučuji,vynikající komunikace,absolutní vstřícnost,vše rychle a spolehlivě vyřízeno.Kéž by všechny firmy takto fungovaly!Ještě jednou-všem doporučuji.

Marcela Šťastná
Od oslovení, přes návrh až po relizaci, to byla profesionální práce a mohu všem doporučit při hledání odborníka na stavbu krbu.

Ladislav Pýcha
V dnešní době až neskutečně ochotný a spolehlivý řemeslník. Mohu jen doporučit!!!

Tomas Malovec
Komunikacia bola na vynikajucej urovni (co nie je uplne bezne u remeselnych profesii) a prave vdaka tomu vysledny krb plne zodpovedal nasim predstavam. Spolupraca s panom Plavcom bola excelentna a do tyzdna od nasej dohody sme mali krb hotovy. Presne takto si predstavujem profesionalny a zakaznicky orientovany pristup.
A stejně tak VY, až budete mít krbík ode mě, mi sem můžete napsat o průběhu naší spolupráce, aby i ostatní  věděli, že si mají na mě dát pozor :-))  Rád Vás poznám osobně, nebojte se  mě kontaktovat.
S pozdravem kamnář Plavecz  - kontakt zde.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky